Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Poznajmy się!

Cześć, fajnie, że tutaj jesteś! Zanim zaprezentujemy naszą ofertę, czujemy się zobowiązani napisać kilka słów o sobie.

Jesteśmy ekspertami zajmującymi się produkcją video. W naszym zespole znajdziesz osoby z wieloletnim praktycznym doświadczeniem oraz wykształceniem kierunkowym – m.in. zdobytym w Łódzkiej Szkole Filmowej.

Nasze serce bije w Krakowie, ale działamy w całej Polsce. Dowozimy projekty na czas i zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Poza wysoką jakością obrazu i dźwięku gwarantujemy super atmosferę na planie i wsparcie na każdym etapie projektu.

Z naszych usług korzysta cała gama firm i instytucji
małych i dużych. Poniżej prezentujemy listę wybranych Klientów:

Klienci do nas wracają i polecają nas swoim znajomym.
Zobacz opinie wybranych osób, z którymi współpracowaliśmy:
Google Review Widget
Nasi Klienci recenzują naszą pracę w Google.
Klikając w obrazek powyżej zobaczysz więcej ocen.

Pracujemy iteracyjnie według ustalonego z Klientem harmonogramu. Poniżej przedstawiamy etapy, które przechodzimy podczas współpracy. Proces trwa od kilku do kilkudziesięciu dni (w przypadku dużych i rozbudowanych projektów). Klient przez cały czas jest w kontakcie z opiekunem projektu.
Analiza potrzeb
Zaczynamy od analizy przesłanego przez Klienta opisu projektu lub rozmowy online, podczas której poznajemy potrzeby i cele organizacji.
1
Koncepcja
Po spotkaniu prześlemy spersonalizowaną ofertę zawierającą propozycje rekomendowanych rozwiązań wraz z wyceną.
2
Kompletowanie
Na tym etapie ustalamy harmonogram prac oraz kompletujemy elementy potrzebne do wykonania projektu: logo, muzykę itp.
3
Nagrania
Działamy według wcześniej zaproponowanego scenariusza. Przyjeżdżamy do ustalonej lokacji, rozkładamy sprzęt, nagrywamy.
4
Montaż
Po nagraniach do kilkunastu dni przedstawiamy pierwszą wersję zmontowanego materiału. Klient ma możliwość przesłania 2 serii zmian.
5
Postprodukcja
Po akceptacji filmu oraz wdrożeniu sugerowanych przez Klienta zmian wykonujemy obróbkę kolorystyczną oraz postprodukcję dźwięku.
6

Czujesz, że pasujesz do naszej galerii zza kulis?
Porozmawiajmy o Twoim projekcie!