Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Nokia Test Dive

Konferencja dla testerów oprogramowania, uwieczniona w formie dwóch filmowych relacji.

Nokia Test Dive

Konferencja dla testerów oprogramowania, uwieczniona przez nasz zespół w formie 2 filmowych relacji.

nasze zadanie

Nokia Dive 2019 to trzecia edycja konferencji dla testerów oprogramowania, która odbywa się raz w roku w krakowskim Multikinie. Podczas wydarzenia uczestnicy mogą słuchać prezentacji i paneli odbywających się równocześnie w 3 salach.

Naszym zadaniem było przygotowanie dwóch filmów, które zostaną wykorzystane do promocji przyszłych edycji. W ramach realizacji nagrywaliśmy wywiady z uczestnikami i prelegentami.

krótka relacja wydarzenia

Przygotowaliśmy dwie wersje filmu z konferencji. Pierwszy film trwa ok. 1,5 minuty i jest dynamicznym podsumowaniem wydarzenia. Krótka wersja wykorzystana zostanie przede wszystkim w mediach społecznościowych wydarzenia. Film został wzbogacony o ujęcia z drona.

dłuższa relacja wydarzenia

Dłuższy film z Nokia Test Dive, trwający 3,5 minuty, został rozszerzony o wypowiedzi uczestników, organizatorów i prelegentów biorących udział w wydarzeniu. Do niektórych wypowiedzi zostały dodane napisy/transkrypcje w języku angielskim, ułatwiające odbiór treści na urządzeniach mobilnych.

podsumowanie projektu

Projekt realizowaliśmy w 2019 roku dla firmy Nokia – finlandzkiej marki mającej oddział także w Krakowie. W ramach usług przygotowaliśmy 2 filmy będące podsumowaniem wydarzenia.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej naszych projektów.