Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Małopolska

Spoty promocyjne regionu do telewizji oraz internetu.

Małopolska

Spoty promocyjne regionu do telewizji oraz internetu.

nasze zadanie

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zgłosił się do nas z zapytaniem dotyczącym przygotowania materiałów multimedialnych promujących wybrane najciekawsze miejsca w regionie. Celem spotu jest pokazanie Małopolski jako regionu atrakcyjnego dla osób należących do różnych grup wiekowych – zarówno młodzieży, jak i dorosłych i seniorów.

Naszym zadaniem było przygotowanie koncepcji filmów (krótkiej wersji do telewizji oraz dłuższej do internetu), stworzenie scenariuszy, przygotowanie tekstu dla lektora, przeprowadzenie kastingu oraz pełna realizacja spotów.

krótka wersja spotu do telewizji

Przygotowaliśmy dwie wersje filmu promocyjnego. Pierwsza trwa 30 sekund i została przygotowana specjalnie do telewizji. Spot emitowany był w telewizji ogólnopolskiej przez miesiąc w grudniu 2019 roku (m.in. w prime time podczas Sylwestra Marzeń TVP 2).

rozszerzona wersja spotu

Druga wersja trwa ponad 2 minuty i została przygotowana z zamysłem wykorzystania w internecie, podczas wydarzeń organizowanych przez UMWM oraz w kinach regionalnych. Spot został wzbogacony o narrację lektora oraz dodatkowe ujęcia.

projekt od kulis

Podczas całego okresu realizacji spotów byliśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami Klienta, którzy mieli wpływ na ostateczny wygląd projektu. Filmy wykonane zostały w wysokiej rozdzielczości 4K. Zrealizowaliśmy 7 dni zdjęciowych, podczas których wraz z 7 aktorami wybranymi podczas kastingów odwiedziliśmy 10 lokalizacji (były to m.in. Energylandia, Wieża Widokowa w Krynicy-Zdroju, Uzdrowisko w Szczawnicy, Jezioro Czorsztyńskie). Nad projektem (nie licząc 7 aktorów) pracowało 7 osób. Filmy zostały wzbogacone ujęciami z drona, prezentującymi inwestycje ułatwiające życie mieszkańcom Małopolski. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć zza kulis.

podsumowanie projektu

Projekt realizowaliśmy w 2019 roku dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. W ramach usług przygotowaliśmy dwa filmy promocyjne do telewizji, kin i internetu. W projekt zaangażowani byli profesjonalni aktorzy, copywriter, lektor radiowy, producent, operatorzy, operatorzy drona oraz montażysta i specjalista ds. postprodukcji i korekcji barwnej.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej naszych projektów.