Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Inprogress®

Lider rynku akredytowanych szkoleń z obszaru zarządzania projektami, dla którego zrealizowaliśmy serię filmów szkoleniowych (e-learning) oraz filmy promujące szkolenia.

Inprogress®

Lider rynku akredytowanych szkoleń z obszaru zarządzania projektami, dla którego zrealizowaliśmy serię filmów szkoleniowych (e-learning).

nasze zadanie

Inprogress® to firma specjalizująca się w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania projektami, programami, ryzykiem czy usługami IT w oparciu o międzynarodowe standardy i sprawdzone praktyki.

Naszym zadaniem było nagranie siedmiu 30-minutowych filmów szkoleniowych z ekspertami mieszkającymi na co dzień w różnych częściach Polski. Świetna koordynacja po stronie Klienta umożliwiła realizację wszystkich nagrań w ciągu 1 dnia.

Ponadto przygotowaliśmy siedem 2-3 minutowych filmów promujących dłuższe formy materiałów oraz animowane intro.

filmy szkoleniowe / e-learning

Filmy szkoleniowe nagrywane były na szarym tle kartonowym, które wraz z oświetleniem i sprzętem filmowym przygotowaliśmy przed nagraniami w sali konferencyjnej Klienta. Prelegenci zostali odpowiednio przygotowani do nagrań, dzięki czemu realizacja materiałów przebiegła szybko i sprawnie. Dźwięk przechwytywany był z wykorzystaniem bezprzewodowych mikrofonów krawatowych. Plansze i dodatkowe grafiki zostały dodane na etapie postprodukcji według wytycznych Klienta.

Poniżej znajdziesz przykładowy kadr z filmu szkoleniowego.

wersje promocyjne filmów

Do każdego filmu przygotowaliśmy także wersję skróconą, która może zostać wykorzystana np. w mediach społecznościowych. Przykładowy film znajdziesz poniżej.

podsumowanie projektu

Projekt realizowaliśmy w 2019 roku dla Inprogress® – fiirmy specjalizującej się w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania projektami, programami, ryzykiem czy usługami IT w oparciu o międzynarodowe standardy i sprawdzone praktyki. W ramach usług przygotowaliśmy łącznie 14 filmów i animowane intro.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej naszych projektów.