Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

GE Healthcare

Spot employer brandingowy biura w Krakowie.

GE Healthcare

Spot employer brandingowy biura w Krakowie.

nasze zadanie

GE Healthcare zwróciło się do nas z zadaniem przygotowania materiału filmowego przedstawiającego biuro w Krakowie. Zaproponowaliśmy przygotowanie filmu, opierającego się o wypowiedzi pracowników (tzw. testimonialnach), które wzbogaciliśmy ujęciami pokazującymi codzienną pracę w krakowskim oddziale GE.

Celem spotu jest promocja krakowskiego oddziału wewnątrz firmy oraz wśród kandydatów zainteresowanych pracą w GE Healthcare.

opis projektu

Prace rozpoczęliśmy od wywiadu z Klientem. W spocie wszystkimi aktorami są osoby autentycznie pracujące w krakowskim oddziale firmy, które zgłosiły się do udziału w projekcie. Przed przystąpieniem do realizacji nagrań stworzyliśmy wspólnie z przedstawicielami GE listę kilkunastu pytań otwartych, na które odpowiadał każdy z wypowiadających się pracowników. Pytania poruszały tematy kultury organizacyjnej, wykonywanych na co dzień zadań, czy ulubionych benefitów wyróżniających pracę w krakowskim oddziale. W filmie znalazły się najciekawsze fragmenty tych wypowiedzi. Ujęcia zostały zrealizowane w ciągu dwóch dni zdjęciowych. Film został wzbogacony ujęciami z drona.

zdjęcia zza kulis

Zobacz jak wyglądają kulisy naszych realizacji. Do wykonania tego spotu wykorzystaliśmy dwa zestawy kamer Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K oraz oświetlenie filmowe.

podsumowanie projektu

Projekt realizowaliśmy w 2019 roku dla krakowskiego oddziału GE Healthcare. W ramach usług przygotowaliśmy 3,5 minutowy film employer brandingowy, który zostanie wykorzystany w działaniach wizerunkowych i rekrutacyjnych (m.in. na stronie internetowej kariera, podczas targów pracy itp.).

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej naszych projektów.