Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Budynki AGH z drona

Zdjęcia lotnicze budynków Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH w Krakowie.

Budynki AGH z drona

Zdjęcia lotnicze budynków Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH w Krakowie.

nasze zadanie

Przedstawiciele Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zwrócili się do nas z prośba o realizację zdjęć budynków wydziału z drona, które mogłyby zostać wykorzystane do działań promocyjnych, m.in. na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

zdjęcia budynków

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć będących efektem naszej jesiennej współpracy z wydziałem WIEiT:

podsumowanie projektu

Klient otrzymał łącznie 35 zdjęć pięciu budynków WIEiT znajdujących się na terenie Kampusu AGH. Materiały zostały przekazane w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia zdjęć.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej naszych projektów.