Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Produkcja filmów

Stworzyliśmy ponad 300 godzin materiałów wideo w najróżniejszych formatach. Dowiedz się co robimy oraz zobacz nasze realizacje. Zanim przejdziesz dalej, obejrzyj kompilację ujęć z naszych wybranych projektów:

Jak możemy Ci pomóc?

Zobacz jakie filmy tworzymy:

Porozmawiajmy
o współpracy!

Napisz e-mail: hello@skillspace.pl
Zadzwoń: 514 210 828
Wypełnij formularz kontaktowy

Porozmawiajmy
o współpracy!

Napisz e-mail: hello@skillspace.pl
Zadzwoń: 514 210 828
Wypełnij formularz kontaktowy

Wybrane realizacje

Obejrzyj nasze filmy lub zajrzyj do case studies projektów, aby dowiedzieć się, jak wygląda nasza współpraca z Klientami i jakie przynosi efekty. Na początek coś w rockowym klimacie: