Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Lightness Conf

Konferencja z obszaru HR & EB, podczas której nasz zespół zrealizował relację fotograficzną i filmową.

Lightness Conf

Konferencja z obszaru HR & EB, podczas której nasz zespół zrealizował relację fotograficzną i filmową.

nasze zadanie

Lightness conf 2019 to pierwsza edycja wydarzenia dla zespołów mających wpływ na rekrutację i employer branding. Wydarzenie miało formułę One-Woman-Conference. Podczas 5 wystąpień merytorycznych na scenie była wyłącznie Zyta Machnicka – twarz polskiego employer brandingu.

Naszym zadaniem była pomoc w organizacji wydarzenia oraz przygotowanie materiałów promocyjnych w postaci relacji zdjęciowej oraz dwóch filmów, które zostaną wykorzystane do promocji przyszłych edycji. Zrealizowaliśmy także wywiady z osobami biorącymi udział w wydarzeniu.

zdjęcia z wydarzenia

Klient w ciągu 24h od zakończenia wydarzenia (to standardowy czas dostraczenia zdjęć z wydarzenia, jaki oferujemy w skillspace) otrzymał prawie 200 zdjęć. Fotografie udostępniliśmy w wysokiej rozdzielczości, aby Klient mógł je wykorzystać zarówno w działaniach online, jak i offline. Wybrane zdjęcia prezentujemy poniżej. Pełna galeria dostępna jest na Facebooku Lightness.

podsumowanie projektu

Projekt realizowaliśmy w 2019 roku dla firmy Lightness – hubu edukacyjnego, działającego w branży HR i EB. W ramach usług przygotowaliśmy relację fotograficzną oraz 2 filmy będące podsumowaniem wydarzenia.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej naszych projektów.