Nasza strona wykorzystuje pliki cookies; dalsze korzystanie ze strony lub kliknięcie przycisku oznacza akceptację zasad opisanych tutaj.
OK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Skillspace | Michał Badura z siedzibą w Krakowie (30-719, ul. Wodna 26/15), NIP 6793183701, w celu przesyłania informacji zawierających treści marketingowe i oferty handlowe na podany przez mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
Cześć, jeśli to czytasz, to pewnie widziałaś/widziałeś mój post na Facebooku. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany krótkim live o Google Hangouts to zostaw maila, powiadomię Cię o terminie.
Adres e-mail:
Mail zostanie wykorzystany do poinformowania Cię o bezpłatnym szkoleniu z prowadzenia spotkań online (jeśli dojdzie ono do skutku). W tym celu muszę dać Ci znać, że będę Administratorem Twoich danych osobowych (jako Skillspace, NIP 6793183701) i przetwarzał Twoje dane osobowe, szczegóły tutaj.